| # 1 | 2012.11.12, 06:29 |
![]() Marek Wapa | Witaj! Poszukuję 2 osoby do mojej grupy MasterMind. Obecność i działanie w tej grupie nie jest bezpośrednio związana z konkretnym biznesem, a także nic nie kosztuje. Chodzi o ideę wzajemnego wsprcia w dążeniu do realizacji swoich zamierzeń i do wzajemnego motywowania się do skutecznego osiągania własnych celów. Mogą być osoby początkujące w biznesie. Ofertę kieruję do tych, którzy będą w stanie spotykać się raz na tydzień na maksymalnie 1 godzinę, w godzinach porannych (np. poniedziałek o 6. 30)!!! Po szczegóły i więcej informacji o co w tym wszystkim chodzi zapraszam zainteresowane osoby na Skype do prywatnego kontaktu. Kontakt: Marek Wapa Skype: marekwapa WWW: marekwapa. pl - napisz wiadomość w zakładce Kontakt PS. Może zrobimy razem jakiś fajny biznes? ;-) |
Wizualizacja - coś dla leniwych
Pomysł na siebie, na życie, na biznes
Polska menedżerka na drodze do sukcesu
Porzucone marzenia
Co to znaczy asertywność?
Dlaczego jeszcze nie masz swojego coacha?
Co to jest wellness?
Sen jako inwestycja
Witaminy - odkrycie XX wieku
Podrywanie dziewczyn dla początkujących
10 sposobów na podryw
Trójkąt... bo ja kocham dwie osoby
Poród naturalny, poród pełen magii!
Miłość czy dyscyplina?
Co twoje dziecko wie o pieniądzach?
Czy kolagen pozwoli zachować ci młodość?
Tonik - świetny sposób na nawilżanie
Cosmelan – sposób na plamy i przebarwienia
Horoskop dla Pani Rak
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Ryby| wSukience.pl | polityka prywatności kontakt |