komentowany artykuł:

Prawo jazdy też dla kobiet!
Prawo jazdy też dla kobiet!
Ja się do tego nie nadaję...Tak myśli wiele osób. Nie tylko Ty. Ale przekonanie ta nie ma uzasadnienia. To tyko przekonanie, które szybko można zmienić, mówiąc sobie „A właściwie czemu nie? Warto chociaż spróbować!”. Właśnie tak. Nawet jeśli nie masz teraz samochodu, to przecież kiedyś możesz go kupić, a jak będzie ci potrzebny – po prostu pożyczyć.
 

liczba komentarzy: 4

# 42016.10.31, 11:00

Miszka
Jeździć trzeba z głową i u dobrego instruktora. Ja jakoś trafiłam na mężczyzn i nauczyli mnie solidnie prowadzić, najpierw samochód,później motor. Pozdrawiam najlepszych instruktorów z krakowskiej szkoły oes!
# 32016.10.12, 08:53

anka
Co to w ogóle za artykuł, że prawo jazdy jest też dla kobiet. . . !? I ten wstęp, że woził cię tata, chłopak. . . Kto to pisał??? Pewnie jakiś facet, masakra. . . Czuję się, jakbym czytała jakiś artykuł z XIX wieku. Och, dajecie kobietom taką możliwość, jak zrobienie prawka - jesteśmy wdzięczne. W ogóle co za niedorzeczność takie postawienie tematu. Prawko jest i dla kobiet i dla mężczyzn. Podam tylko informację, że może o ile kobiety powodują stłuczki, to większość wypadków śmiertelnych i innych poważnych powodowanych jest przez facetów!!!! W wszystkim (i kobietom i mężczyznom) po prostu polecam jakąś dobrą szkołę jazdy. . . choćby warszawskajazda. pl/technika-jazdy-samochodem Po dobrym kursie prawo jazdy jest do zdobycia dla wszystkich. . .
# 22016.07.08, 22:09

Waldemer
Moje drogie Panie. Jesteście cudowne, kochane, jedyne etc, jednakże kiedy widzę słodką idiotkę za kierownicą BIAŁEGO(!!!!!!!!!!) pojazdu dowolnej marki włączają mi się wszystkie dzwonki alarmowe!! Z całą pewnością ma BIAŁEGO(!!!!!!!) Samsunga Galaxy i jest z zawodu ŻONĄ(!!!!!!). Jest śmiertelnie zmęczona życiem i tak naprawdę nie ma pomysłu na dany dzień. "Mój mąż. . . . . . "no oczywiście, że mąż bo ona nie przedstawia sobą NIC(!!!!). Zero, kompletne ZERO(!!!!). A ja chciałbym poznać kogoś. . . . . . normalną dziewczynę.
# 12014.08.23, 22:48

elko21
Kobiety, skąd w ogóle te dysputy ?! Jeżdżę od ponad 40 lat CODZIENNIE i jedyne zdarzenie, jakie mi się przytrafiło, to FACET wjechał "we mnie" z podporządkowanej !!! Nie ma reguły !!! Są beznadziejni kierowcy(kierownice :) i równie świetni kierowcy(kierownice :) Za kierownicą siedzi CZŁOWIEK predysponowany lub nie do prowadzenia samochodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szukaj

motto tygodnia

Przyszłość najtrafniej przewidzisz, kiedy ją wykreujesz. - Peter Drucker

uśmiechnij się

kariera

Wizualizacja - coś dla leniwych
Kiedy znajdziemy się w jakiejś konkretnej sytuacji, dzięki wcześniejszemu jej wyobrażaniu sobie, będziemy już wiedzieć, „co się zdarzy”.
 
Biznes dla początkujących
Co trzeba mieć, co trzeba wiedzieć, żeby założyć pierwszy własny biznes? Dobry pomysł? Pieniądze? Znajomość rynku?
 
Polska menedżerka na drodze do sukcesu
Studia ukończone z wyróżnieniem, obrona pracy magisterskiej na bardzo dobry, to dopiero początek drogi do sukcesu.
 

psychologia

Rozstępy, cellulit, okulary - ja jestem brzydka!
Smaruj się kremami na rozstępy. To pomaga. Ale przyzwyczajaj się do myśli, że to ty masz być centrum świata, a nie twoje nogi, brzuch czy pupa.
 
Czy masz wpływ na własne życie?
Frankl był więźniem obozu śmierci w nazistowskich Niemczech. Jego rodzice, brat i żona zginęli w obozie. W tych okropnych okolicznościach odnalazł wolność.
 
Szklanka do połowy pełna, czyli co zrobić, żeby mieć dobry humor?
Wszystkie znamy powiedzenie o szklance. Jest to banał nad banały. Nie zauważamy, że w życiu nasza szklanka wydaje nam się pusta, chociaż jest w połowie pełna.
 

zdrowie

Zaburzenia erekcji – czekać czy reagować?
Większość nic z tym nie robi. Jedni są przekonani, że zaburzenia erekcji same miną, nie szukają pomocy, drudzy wychodzą z założenia, że im to już nic nie pomoże
 
Chora na byczy głód. Bulimia.
Wymioty, środki na przeczyszczenie, intensywna gimnastyka lub głodówka. Tak właśnie może wyglądać bulimia – byczy głód.
 
Aktywność fizyczna - jak ją pokochać?
Dlaczego się tak przed nią wzbraniamy? Dlaczego – tak trudno zmobilizować się i pójść na aerobik, na basen czy po prostu pobiegać wkoło domu?
 

partner

Zdrada stara jak świat... za jedyne 29,90
W XIX wieku jedna prostytutka przypadała na 12 mężczyzn. Przez ostatnie 100 lat na zdradę było przyzwolenie społeczne. Dziś zdrada jest potępiana i piętnowana.
 
Pranie i sprzątanie, czyli partnerstwo w praktyce
Wydaje się, że dla kobiet słowo „partnerstwo” jest oczywistą oczywistością. Toż w naszych czasach, w XXI wieku, tylko związek partnerski ma szansę przetrwania.
 
Trójkąt... bo ja kocham dwie osoby
Zakładamy, że jedyną normalną związkową konstelacją jest para. Żyjemy w parach. Trójkąty i wszelkie inne wielokąty już z definicji są zepsute i podejrzane.
 

dziecko

Miłość czy dyscyplina?
Dzieci są jak kwiaty, potrzebują słońca. Kiedy są małe, rodzice są słońcem naturalnie, są wielkim autorytetem, świat dziecka kończy się i zaczyna na rodzicach.
 
Poród. Dlaczego się go boimy i czy strach ma sens?
Poród: czy jest jak przeciąganie otwartego parasola przez dziurkę od klucza? Czy jest naturalnym procesem, który można przeżyć z radością? Czy może być piękny?
 
Poród naturalny, poród pełen magii!
Poród naturalny to nie tylko poród „siłami natury”. Poród naturalny to poród w życzliwym otoczeniu, w wodzie, lotosowy, z doulą, z partnerem a nawet na plaży!
 

uroda

W upał w rajstopach
Kobiety noszą krótkie spodenki, a pod nimi grube czarne rajstopy! Chodzę i zastanawiam się: czy to moda, czy to wstyd?
 
Depilacja brazylijska - słodka i tajemnicza
Wosk czy cukier? W domu czy u kosmetyczki? Paseczek czy „biały tygrys”? Depilacja brazylijska, czyli jak skutecznie i bezpiecznie wydepilować wzgórek Wenery.
 
Cosmelan – sposób na plamy i przebarwienia
Cosmelan - sposób na plamy i przebarwienia skóry twarzy, dłoni, przedramion. Koniec z bezskuteczną walką z plamami i przebarwieniami skóry.
 

horoskop

Skorpion
Skorpion jest dość skomplikowaną osobowością. Niby ambitny, niby lubi dominować, niby wyznaje zasadę „cel uświęca środki”, ale oprócz Raka, naprawdę nie ma...
 
Wodnik
Dziecko Wodnik bywa problematyczne. Nastolatek – Wodnik bywa problematyczny tym bardziej. Jeśli ktoś będzie łamał rodzicielskie zakazy to właśnie on.
 
Ryby
Ryby są ciche, pokorne i trochę nadwrażliwe. W dzieciństwie lubią się trzymać matczynej spódnicy, w szkole wybierają ławki w kącie lub pod oknem...
 

polecamy również

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt
motywacja i optymizm na każdej stronie